הום סטיילינג תל אביב

בשנים האחרונות אנחנו נחשפים מהתבוננות במגזינים השונים, מצפייה בתוכניות טלויזיה וכמובן מהרשתות החברתיות – לחללים מעוצבים, מרתקים, מרגשים ומפתיעים של בתים שעברו מהפך על ידי הום סטיילינג. בתים שבעזרת סידור ואיבזור נכון הפכו מסתם עוד בית לכזה שלא מפסיקים להתפעל ממנו ולחשוב איך לא עשו את זה קודם… מהפכים כאלה גורמים לאנשים לפנות למומחים בתחום ההום סטיילינג תל אביב ובמרכז בכלל.

אז מה זה בעצם הום סטיילינג?

הום סטיילינג הינו עיצוב הבית שלכם בעזרת בחירה נכונה של רהיטים ומיקומם, צבעוניות, תמונות, טקסטיל ופריטים משלימים. הום סטיילינג משדרג את מראה הבית שלכם באופן מיידי ודרמטי. מדובר על תהליך קצר, ממוקד ובהתאם לתקציב המיועד. הום סטיילינג הוא תהליך שמלווה בקבלת עשרות החלטות, וגם אם אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים שתהיה התוצאה, לא תמיד אנחנו יודעים כיצד להגיע אליה בעצמנו.

ליווי מקצועי רואה את התמונה כולה ומאפשר העמדה נכונה של הריהוט, מציאת פתרונות איחסון, לעיתים כולל שדרוג מטבח או אמבטיות (ללא שבירת קירות), יעוץ בבחירת חומרים, צבעים ואביזרים משלימים. הליווי מאפשר עמידה בזמנים בהתאם לתכנון ועמידה בתקציב נתון.

STUDIO A מספק שירותי הום סטיילינג תל אביב ברמה גבוהה ואיכותית ביותר ועוזר לכם ליצור חלל מעוצב בהתאם לסגנון המתאים לכם ולמשפחתכם.

הום סטיילינג תל אביב

סיבות נוספות לעשות הום סטיילינג בתל אביב עם STUDIO A

הום סטיילינג מבחינתי זה להכניס אישיות לבית, כזו שתתאים במדויק למשפחה שגרה בו ותהפוך אותו למרגש, מפנק ואוהב… כמעצבת פנים בעלת תואר ראשון B. DESIGN מ HIT ועם נסיון של מעל ל15 שנים בעיצוב פנים ואדריכלות, אני מספקת מענה איכותי ומקצועי ומלווה משפחות שרוצות הום סטיילינג בביתם החדש או בביתם הקיים, כך שהבית יספר את הסיפור המדוייק שלהם… 

אני בטוחה שהשינוי שמתרחש בעקבות ההום סטיילינג משפיע על האנרגיות החיוביות בבית ומביא לשינוי ומהפך אמיתי בחיי המשפחה שלכם. אז אם גם אתם מעוניינים בליווי בתהליך שכזה שיגרום לכם לחיות בבית עם סטייל בדיוק בסגנון שלכם – צרו קשר עם STUDIO A עוד היום !

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני