ממליצים

משפחת איזן

רצינו להודות לך על עבודה מדהימה, את "שחקנית נשמה", מקצוענית אמיתית, ליווית אותנו בתהליך יצירת הממלכה הפרטית שלנו מתחילתו. עוד לפני רכישת הבית, סייעת לנו לקבל החלטה לגבי רכישת הבית. הבית כפי שהציע הקבלן לא תאם את דרישותינו וידעת לעיין בתוכניות בעין מקצועית ולהציע שינויים ופתרונות שהפכו את הבית לרלוונטי עבורנו ומכאן התחיל המסע. במסע הזה ליווית אותנו במסירות רבה, ברוגע, במקצוענות תוך הנחיות מדויקות, הבנת הצרכים, הפקת תוצרים מדויקים ומקצועיים, הפקת תוכניות מפורטות לבעלי המקצוע תוך עמידה בלוחות זמנים, ליווי בקבלת החלטות שהיו כל כך קשות עבורנו וחשיבה על כל פרט ופרט ביסודיות.
לא היינו יכולים לעבור את התהליך ללא הליווי המקצועי והאכפתי שלך. עד היום בכל רכישת פריט, רהיט, שינוי כזה או אחר והתאמה לצרכים המשתנים, תמיד נעזרים בעצות הטובות שלך.
בכל שינוי/ שיפוץ או רכישה של נכס אחר, אין לי ספק כי נשתמש בשירותיך המקצועיים ובטעמך המשובח!
בהערכה רבה,

האייזנים

משפחת לנדאו

קיבלנו המלצה על יפעת ולאחר ששוחחנו עם מספר מעצבים מיד ידענו שמשימת עיצוב הבית תינתן לה.
היינו מאוד מרוצים מהתהליך. התרשמנו מאוד שליפעת חשובה באמת התוצאה הכוללת והיא לא הייתה שקטה עד שהגענו למטרה.
אהבנו מאוד את הראש הפתוח, הרמה המקצועית, היכולת לשלב בין עיצוב לפרקטיות והרגישות לעמידה בתקציב.
לבסוף, התהליך היה בדיוק כפי שיפעת תיארה בפגישה הראשונה.
אין הרבה בעלי מקצוע שמשלבים את כל התכונות הללו, עומדים בהבטחותיהם ומחויבים לפרויקט עד לקבלת התוצאה הרצויה. לפיכך, אנו ממליצים על יפעת בחום וכמובן שנעזר בשירותיה בעתיד.

משפחת איזק

כשהתחלנו את תהליך המעבר והשיפוץ לא היה לנו מושג כמה יפעת תהיה משמעותית בתוך התהליך.
החל מהקשבה לצרכים שלנו,חיבור לספקים מתאימים ובחירת החומרים והאביזרים הנכונים,דרך ניהול העבודה ברמה היומיומית מול קבלן השיפוצים ועד עבודת ההום סטיילינג בבית.
כל זה בוצע באסרטיביות,הקשבה ומקצוענות בלתי מתפשרת של יפעת. ממליצים בחום רב!!!

חנות או לה לה קניון עזריאלי חולון

ליפעת המקסימה! תודה רבה על השירות, המקצועיות, האמינות, האיכות, והעיצוב המדהים.
תודה על כל הסבלנות והעמידה בלוחות הזמנים הלחוצים.
בהחלט עמדת בסטנדרטים שלנו ושל החנות ואין אחד שלא התעלף מנראות המקום וניצול השטח בצורה המרבית.
תודה גדולה וענקית אביבה ובתאל ooh la la
אוהבות מאוד ♡♡♡

מכון קוסמטיקה רחובות

יפעת היקרה!
מהרגע הראשון שדיברנו בטלפון עשית לי סדר ״בראש״ מה אני צריכה, היית חדה אסרטיבית, נחושה וזה השאיר עלי רושם שזאת המעצבת שאני צריכה! יש לציין שלא שמעתי עלייך לפני, לא דרך חברים, פייסבוק וכיו״ב פשוט ב״מיקרה״- יד השם!
ולא טעיתי.. מיקצוענית, בעלת אהבה למיקצוע, שירותית גם בשעות לא שיגרתיות, אישיות מדהימה, אכפתית, אנושית מרצה את הלקוח, דואגת לכל צרכיו משתדלת להבין את הלקוח בכל שלב ושלב ונותנת שירות מעבר למה שמגיע פשוט בנאדם עם נשמה טובה את!!!
וזה היה שווה לי הכל!!!! אז תודה לך יקירה, תבורכי מפי עליון, עלי והצליחי. וכן יפעת אני מרוצה מאוד מאוד וכל מי שניכנס למקום מתרשם לטובה.. תודה רבה!!!! הדר

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני