עיצוב פנים במרכז

הבית של המשפחה שלנו הוא הרבה יותר מקירות, ריצפה ותקרה. הבית שלנו הוא מרכז החיים עבורנו, וככזה עליו להתאים במדוייק למשפחה שלנו. לכל משפחה יש את ה"בית" שלה. יש בתים שסובבים סביב המטבח, שם מבשלים ביחד ארוחות טעימות למשפחה וחברים, יש בתים שם חדר המגורים הוא המרכז ושם נפגשים בסוף היום לספר על החוויות שעברנו, אולי לראות ביחד תוכנית טלויזייה או להאזין למוסיקה…יש בתים שהחצר או המרפסת הם המקום בו נפגשים כולם, לדבר או פשוט להיות ביחד…יש כל מיני בתים… 

בכדי לעצב ולתכנן את הבית שלכם בצורה המדוייקת והמתאימה למשפחה שלכם, מומלץ לפנות לשירותי עיצוב פנים במרכז, כדוגמת STUDIO A שמאמין שעיצוב נכון הוא תהליך מרתק בו אתם מבינים כיצד אתם יכולים לחיות יותר טוב ויותר נכון בבית שלכם, בצורה הכי מתאימה עבורכם!!!

מה כוללת עבודת עיצוב פנים במרכז?

עיצוב הפנים כולל הבנה מדוייקת של החלומות, הרצונות, ההרגלים והזיכרונות שלכם, כך שתקבלו בית שאתם ומשפחתכם תאהבו לחיות בו חיים מהנים ומלאים. בית שיהיה ה D.N.A היחודי והמדוייק של משפחתכם. בית שיתוכנן בצורה שתתאים למבנה המשפחה שלכם היום אך גם ייקח בחשבון את הצרכים המשתנים לשנים הקרובות. בית שהחלל בו יתוכנן בצורה האופטימאלית עבורכם ויעוצב בהתאם לסגנון המועדף והמתאים למשפחתכם.

עיצוב פנים במרכז

עיצוב פנים בשיתוף עם STUDIO A ויפעת אברמסון

כבעלת STUDIO A המתמחה בשירותי עיצוב פנים במרכז ברמה הגבוהה ביותר, אני יוצאת בכל פרויקט למסע חוויתי מרגש עבור המשפחה שבחרה בי ללוות אותה בתהליך עיצוב הבית שלה, כך שיהיה כזה המתאים והמדויק עבורה. כזה שכל אחד מבני המשפחה יקבל את ההתייחסות המיוחדת עבורו ואופי המשפחה וערכיה ישתלבו בו. אז אם גם אתם רוצים בליווי מקצועי ובלתי מתפשר עבור עיצוב ביתכם צרו איתי קשר עוד היום!

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני